Niečo o mne

Som  človek ktorý technike rozumie. Ak teda plánujete kupiť nový Televízor, domáce kino a neviete radi pre ktorý sa rozhodnúť, alebo ste si to už všetko kúpili a si poradiť ako všetko zapojiť a ako to používať ? Obráťte sa na mňa a Váš život bude mať o jednu starosť menej.

Veľa kráť sa stretávam s ľuďmi ktorí nešťastnou náhodou obliali svoj notebook alebo telefón. Nezúfajte ešte nemusí byť nič stratené. Hlavne vyberte zo zariadenia baterku ( pokial je to možné) a nechajte zariadenie dobre vysušiť. Ale často aj po zdanlivo dokonalom vysušení tam tekutina ostáva čo má za následok oxidáciu ktorá vaše zariadenie znehodnotí a bude vhodne len ako ťažítko na stôl.

Pri mojich odporúčaniach sa zameriavam na Vaše skutočné potreby, narozdiel od predajne kde sa Vám mnohokrát snažia predať čo ím vyhovuje. Bez preháňania, no s patričnou rezervou do budúcnosti Vám odporučím to, čo skutočne potrebujete. Nezábudam ani na patričné vysvetlenie a zaškolenie Vás, ako užívateľa, aby ste v konečnom dôsledku boli spokojní Vy, nemusli mne alebo do predajne opätovne volať a platit za tie služby ktore ste už raz zaplatili. A hlavne si "netrieskali" hlavu s nadávaním.

Pracujem tak, ako keby sme to robili pre seba, alebo skôr pre rodinných príslušníkov. Ak totiž spravím vec na prvý krát poriadne, nebudem ju už musieť dodatočne opravovať a stresovať seba aj Vás. A hlavne si nerobil zle meno u Vás. Lebo dobre menu sa buduje ťažko, a jeden zlý okamih nás postaví na začiatok budovania dobrého mena.

 

Heslovite by sa moja ponuka dala zhrnúť takto:

 

 

Neváhajte mi zavolaľ a opýtať sa, ak tu nie je uvedená konkrétna služba, o ktorú máte záujem.

 

Prajem Vám pekný deň a teším sa na našu spoluprácu.